All for Joomla The Word of Web Design

Tanju Çolak Sosyal Tesisleri

Kurumsal

“Tanju Çolak Sosyal Tesisleri”

tc.png
Hem Türkiye de hem de yurt dışında düğün modasına ve tarzına hakim olan, çıkabilecek her türlü aksiliği tespit edip gerçekleşmeden engelleyebilen, aynı zamanda evlenecek çiftin tam olarak nelere ihtiyacı olacağını bildiğimizden çiftleri rahatlatabilen birileri olarak size hayallerinizin ötesinde bir düğün sunuyoruz. Tek yapmanız gereken müstakbel eşinizle bugünün tadını çıkarmak.

Evlilik kararınızdan balayına kadar tüm süreç boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda sizin adınıza herşeyi düşünüp, gerçekleştiriyoruz. Gelinlik seçiminden, alyansa , gideceğiniz spor programından ,cilt bakımına kadar her detayla birebir ilgileniyor.Hem koçluk hem de organizatörlük yapıyoruz.


Açık ve Kapalı Halı Sahamızla ,Yürüyüş Alanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Sahalarımız TSE ve FİFA standartlarına uygundur. Spor yapan futbol severleri düşünerek tasarlanan sahamızın alt zemini beton değildir. Kalp krizi riskini ,aşil tandomların kopma riskini en aza indirecek vede saha yüzeyini en esnek seviyede tutacak şekilde dizayn edilmiştir.

Siz futbol severler halı sahamızda futbol keyfini yaşarken ailenizde cafemizde keyif yapacak, çocuklarınız da tesisimiz içerisinde yer alan oyun parkımızda keyifli vakit geçirecektir.

Tesisimizde sizlere Türk Hamamı, Fin Hamamı (buhar odası), Tuz odası, Sauna, Gelin-Damat Hamamı, Güzellik Merkezi, Restaurant vb. bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak Ankara da  eşi benzeri olmayan bir hizmet sunuyoruz.
tcf.png

Yükseltepe mh. 1819 sk. No:2 
Keçiören / Ankara

0 553 425 55 55
0 312 264 55 55

info@tanjucolaksosyaltesisleri.com

Bizi Takip Edin

Mail Listemize Üye Olun

Yeniliklerimizden ve Fırsatlarımızdan Sizi Haberdar Edelim

Copyright © 2021 Tanju Çolak Sosyal Tesisleri